Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: GPS навігатор EasyGo 535 чи EasyGo 320
EasyGo форум > Автомобильные навигационные карты GPS > Общие вопросы
PashaS
Допоможіть вибрати навігатор! Після вивчення питатання вже був наче зупинився на EasyGo 320, але випадково натрапив на EasyGo 535 і тепер в роздумах. На скільки я зрозумів EasyGo 535 є нова модель, на новішій платформі Atlas V і відгуків про неї немає. Ще цікавить якість такої функції як ФМ-трансміттер так як планую її дуже часто використовувати, навіть частіше ніж саму навігацію.
AMID
Цитата(PashaS @ 23.3.2013, 21:36) *
Допоможіть вибрати навігатор! Після вивчення питатання вже був наче зупинився на EasyGo 320, але випадково натрапив на EasyGo 535 і тепер в роздумах. На скільки я зрозумів EasyGo 535 є нова модель, на новішій платформі Atlas V і відгуків про неї немає. Ще цікавить якість такої функції як ФМ-трансміттер так як планую її дуже часто використовувати, навіть частіше ніж саму навігацію.

Их в продаже нет ещё. Сроки поставки неизвестны. Модулятор конечно же есть.
PashaS
Цитата(AMID @ 24.3.2013, 9:00) *
Их в продаже нет ещё. Сроки поставки неизвестны. Модулятор конечно же есть.

На скільки я зрозумів у Вас не має, а в двох магазинах я вже знайшов.
Правда щось велика розбіжність в цінах - на одному ціна 555 грн. на іншому 664 грн., чи це там продають"лівак"?
Якщо це дійсно у них EasyGo 535, то що б Ви порекомендували його чи EasyGo 320 при приблизно однаковій ціні?
AMID
Ещё раз говорю: EasyGO 535 ещё продаже нет! Только тестовые образцы.
Советую EasyGO 505 тогда уже.
PashaS
Цитата(AMID @ 25.3.2013, 11:17) *
Ещё раз говорю: EasyGO 535 ещё продаже нет! Только тестовые образцы.
Советую EasyGO 505 тогда уже.

ок, спасибі! Все одно буду брати десь через місяць, може з'явится 535-й. Якщо у Вас на протязі місяця з'явиться, то відпишіть, будь-ласка, як не забудите!
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Форум IP.Board © 2001-2014 IPS, Inc.